Stan pre deti - indiánske teepee

Detský stan s indiánskym motívom je ideálne miesto, kde sa deti ukryjú pred svetom a vytvoria si tajomnú skrýšu. V tomto špeciálnom stane sa budú cítiť ako skutoční indiáni. Teepee bude dokonalým miestom na ich zábavné indiánske dobrodružstvá. Zamilujú si ho chlapci aj dievčatá.


V našom blogu sme sa venovali téme 6 dôvodov, prečo potrebuje dieťa detský stan. Nájdete tu inšpiráciu a tipy na vytvorenie úžasného prostredia pre vašich malých dobrodruhov.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: TEEPEE
€63,90 –42 % €37 €30,83 bez DPH
Stan pre deti - indiánske teepee
stan pre deti
–42 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

STAN PRE DETI – INDIÁNSKE TEEPEE

Skvelá hračka do každej detskej izby alebo záhrady. Detský stan dáva dieťaťu pocit bezpečia, je ideálnym úkrytom a umožňuje aj odpočinok. Stany vytvárajú čarovnú atmosféru v každom detskom interiéri. Dieťa si vďaka svojej kreativite a fantázii v stane ukryje svoje obľúbené hračky, knižky, vankúše i deky. Zariadi si tak svoj prvý útulný domček. 

 

detske-teepee

 

SKVELÉ MIESTO NA HRANIE A ODPOČINOK

Detský stan je vynikajúcim miestom na hranie so súrodencami i kamarátmi. Deti si v ňom môžu zorganizovať piknik, čítať obľúbené knihy alebo oddychovať. Je to ideálne miesto, v ktorom strávia hodiny zábavy a zahrajú sa kreatívne hry. Stan je pekný doplnok do detskej izby a prispeje k vytvoreniu príjemnej atmosféry.

 

ĽAHKO PRENOSNÝ – JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Každé dieťa by sa chcelo aspoň na chvíľu cítiť ako pravý indián a ukryť sa v indiánskom teepee. Vedeli ste, že v indickom jazyku „Teepee“ znamená „Domov“? Ide o pôvodné prenosné domčeky prérijných indiánov, preto je aj tento stan pre deti prispôsobený tak, aby boľ ľahko prenosný s jednoduchou montážou. Je zabalený v praktickej taške a ľahko sa rozkladá. Vďaka špeciálnej konštrukcii je  bezpečný a stabilný. Okno na bočnej strane zabezpečí dostatok svetla a parádny výhľad. Dostatočne priestranný vchod umožní jednoduchý vstup všetkým deťom. 

 

ORIGINÁLNY STAN DO DETSKEJ IZBY

  • originálny a praktický doplnok do každej domácnosti
  • jednoduchá montáž, ľahká konštrukcia
  • umožňuje relax a odpočinok
  • vhodný pre chlapcov aj dievčatá

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • praktická taška na prenášanie a uloženie
  • výška stanu: 110 cm
  • priemer: 117 cm
  • rozmer balenia: 40 x 40 x 6 cm