Vrátenie tovaru do 14 dní/Výmena tovaru

Vrátenie tovaru do 14 dní

Vážený zákazník,

Radi by sme vám podrobne vysvetlili postup vrátenia tovaru do 14 dní podľa zákona o ochrane spotrebiteľa. Našim cieľom je, aby ste boli so svojím nákupom na našom eshope úplne spokojní, a preto vám umožňujeme vrátiť tovar v súlade so zákonom.

Čo musí zákazník splniť:

  1. Dodržiavanie 14-dňovej lehoty: Zákazník má právo vrátiť tovar do 14 dní od jeho prevzatia. Toto obdobie začína plynúť od dátumu doručenia tovaru.

  2. Neotváraný a nepoužitý tovar: Tovar musí byť v pôvodnom stave, nepoškodený, nepoužitý a s všetkými príslušenstvami a obalovými materiálmi.

  3. Kontaktovanie našej zákazníckej podpory: Pred vrátením tovaru nás prosím kontaktujte na našej zákazníckej podpore. Je potrebné vyplniť formulár na vrátenie tovaru a zaslať nám ho na emailovú adresu: info@mellone.sk alebo vložiť spolu s faktúrou do balíka.

  4. Vrátenie tovaru: Po kontaktovaní našej zákazníckej podpory vám poskytneme informácie o postupe vrátenia tovaru. Tovar musí byť vrátený na našu adresu a s uvedenými pokynmi. Tovar môžete posielať na adresu: Allendeho 71, 059 51 Poprad-Matejovce. 

  5. Návratný obal: Tovar musí byť vrátený v originálnom obale alebo v podobnom obale, ktorý zabezpečí jeho bezpečný transport bez poškodenia. Nezodpovedáme za prípadné poškodenie tovaru počas prepravy.

  6. Náklady na dopravu: Náklady na dopravu tovaru späť k nám nesie zákazník, okrem prípadov, keď sme dohodli inak.

Po obdržaní vráteného tovaru a overení jeho stavu, budeme mať na vedomí Vašu požiadavku na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru, v závislosti od vašich preferencií.

Ďakujeme za váš nákup v našom eshope a dúfame, že budete spokojní s našimi produkty. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom vrátenia tovaru, neváhajte nás kontaktovať.

Formulár na vrátenie tovaru