Samolepiaca tabuľa na stenu

Značka: Malatec

Dokonalá vychytávka, ktorá vás nikdy neomrzí. Samolepiaca tabuľa sa bude skvele hodiť do detskej izby, kuchyne, predsiene, jedálne, kancelárie i reštaurácie. Môžete na ňu písať odkazy, nápady, myšlienky aj celé zoznamy. V reštaurácii bude slúžiť ako praktický pomocník na denné alebo nápojové menu. Zároveň je  tabuľa skvelý doplnok do každej domácnosti.


Premeňte svoju stenu na kreatívny priestor - všetko o samolepiacej tabuli nájdeš na našom blogu

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00001086
€9,90 –40 % €5,90 €4,92 bez DPH
Samolepiaca tabuľa na stenu
Značka: Malatec
kriedova tabula na stenu
–40 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

DOKONALÁ TABUĽA NA STENU

Nalepovacia kriedova tabuľa má široké uplatnenie nielen u detí ale aj u dospelých. Deti si môžu na ňu kreatívne kresliť. Nalepíte ju na akúkoľvek stenu. Je zároveň skvelým riešením aj do malých priestorov, vďaka čomu vytvoríte detský kútik na hranie kdekoľvek. Dospelým poslúži na písanie rôznych odkazov, nákupných zoznamov, pripomienok či plánovaných úloh. Kreslenie a písanie s kriedou dokonale rozvíja kreativitu a tvorivosť. Vytvorte si na stene originálne obrázky.

 

tabula-na-kriedy

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Samolepiacu tabuľu nalepíte na akúkoľvek stenu, nábytok i dvere. Tabuľa je vyrobená zo špeciálnej fólie, ktorá je potiahnutá tabuľovým náterom. Vďaka tomu na ňu môžete kresliť a písať opakovane. Doska je umývateľná vlhkou handričkou. Výhodou tabule je aj jej viacnásobné využitie. Stačí ju jednoducho odlepiť a znova nalepiť na stenu. Lepidlo nezanechá žiadne špinavé stopy. Tabuľu ľubovoľne nastriháte, nalepíte a pri odstránení tabule zostane stena neporušená. Vyznačuje sa veľmi jednoduchou montážou a demontážou. Čo ocení každý z vás.

 

TABUĽA NA KRIEDY

  • vhodná na každú stenu, dvere i nábytok
  • rozvíja kreativitu a tvorivosť
  • jednoduchá montáž a ľahké umývanie
  • viacnásobné využitie
  • široké uplatnenie u detí aj dospelých

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • 1 tapeta a 5 farebných kried
  • rozmery tapety: 45 x 200 cm
  • hmotnosť: 240 g