Detský hrací stan - ružový domček

Značka: Kruzzel

OBJEDNANÉ U DODÁVATEĽA - SKLADOM 31.05.2024

V tomto stane sa budú dievčatá cítiť ako vo vysnívanom domčeku. Detský stan ružový domček je ideálne miesto, kde sa môže dieťa skryť pred svetom a vytvoriť si vlastný úkryt. Všetky deti milujú skrýše. Stan bude dokonalým miestom na rôzne dobrodružstvá.


V našom blogu sme sa venovali téme 6 dôvodov, prečo potrebuje dieťa detský stan. Nájdete tu inšpiráciu a tipy na vytvorenie úžasného prostredia pre vašich malých dobrodruhov.

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
Kód: 00017489
€24,99 –20 % €19,90 €16,58 bez DPH
Detský hrací stan - ružový domček
Značka: Kruzzel
stan so svetielkami
–20 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

STAN PRE DETI DOMČEK

Skvelá hračka do každej detskej izby alebo záhrady. Detský stan dáva dieťaťu pocit bezpečia, je ideálnym úkrytom a umožňuje aj odpočinok. Stany vytvárajú čarovnú atmosféru v každom detskom interiéri. Dieťa si vďaka svojej kreativite a fantázii v stane ukryje svoje obľúbené hračky, knižky, vankúše i deky. Zariadi si tak svoj prvý útulný domček. Vďaka svojej predstavivosti sa deti môžu zahrať rôzne hry.

 

detsky-hraci-stan

 

RÚŽOVÝ DETSKÝ STAN

Vďaka špeciálnej konštrukcii je bezpečný a stabilný. Stan je zabalený v praktickej taške a ľahko sa rozkladá. Do vnútra vložíte rám a postavíte ho kdekoľvek. Je dostatočne priestranný na relax, oddych aj hru s rovesníkmi. Celý stan osvetlíte elegantnými svetielkami, ktoré sú súčasťou balenia (2xAA batéria nie je súčasťou). V každom priestore vytvoríte magickú atmosféru.

 

STAN PRE PRINCEZNÉ

Detský stan je vynikajúcim miestom na hranie so súrodencami i kamarátmi. Deti si v ňom môžu zorganizovať piknik, čítať obľúbené knihy alebo oddychovať. Je to ideálne miesto, v ktorom strávia hodiny zábavy a zahrajú sa kreatívne hry. Stan je pekný doplnok do detskej izby a prispeje k vytvoreniu príjemnej atmosféry.

 

ORIGINÁLNY STAN DO DETSKEJ IZBY

  • originálny a praktický doplnok do každej detskej izby
  • jednoduchá montáž, ľahká konštrukcia
  • umožňuje relax a odpočinok
  • rozvíja predstavivosť

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • praktická taška na prenášanie a uloženie
  • rozmery stanu: 126 x 130 x 90 cm
  • hmotnosť: 911 g
  • syntetický materiál