Veľká penová podložka pre deti - penové puzzle

Multifunkčné penové puzzle využijete ako mäkkú podložku pre vaše batoľa a zároveň ako vzdelávaciu pomôcku pre väčšie dieťa. Patria medzi najobľúbenejšie hračky pre deti a dospelých. V domácnosti majú všestranné využitie.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: PUZZLE
€34,90 –14 % €29,90 €24,92 bez DPH
Veľká penová podložka pre deti - penové puzzle
velke penove puzzle
–14 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

VEĽKÁ PENOVÁ PODLOŽKA

6 veľkých penových puzzle v pastelových farbách si zamiluje každé dieťa. Objavíš na nich roztomilé zvieratká, autíčko, farebné písmenká a číslice. Hravou formou sa naučíš abecedu a základné čísla. Majú netradičnú veľkosť, vďaka čomu majú rôzne využitie. S veľkými podložkami postavíš netradičný domček či úkryt. V detskej izbe ti poslúžia ako mäkký koberec na hranie, kreslenie i čítanie. Batoľatá ochránia pred nárazmi a pádmi, čo poteší všetkých rodičov. Poslúžia ako skvelá tepelná izolácia pred chladom na podlahe. V obývacej izbe ich využiješ ako miesto pre detský kútik a rodičia ťa tak budú mať stále na očiach. Batoľatá ich využijú ako prebaľovací kútik a v kúpeľni budú skvelou protišmykovou podložkou. 

velka-penova-podlozka

SPÁJANIE HROU

Skladaním a spájaním jednotlivých puzzle, dokonale rozvinieš svoju jemnú motoriku prstov a koordináciu pohybov. Trénuješ si svoju trpezlivosť a predstavivosť. Koncentruješ svoj zrak a naučíš sa rozpoznávať farby. Pri skladaní veľkých dielov rozvinieš svoje kognitívne schopnosti, ako je riešenie problémov, logické myslenie a vnímanie priestoru.

 

VEĽKÉ PENOVÉ KOCKY

Jednotlivé diely sú v tvare veľkých nadrozmerných štvorcov. Vďaka ľahkej manipulácii ich rýchlo rozložíš na podlahe. Budú originálnou dekoráciou v každej detskej izbe. Penový koberec premení tvoju miestnosť na zábavné detské ihrisko a dodá miestnosti farebné a veselé tóny. 

 

KVALITNÁ HRACIA PODLOŽKA

Detské penové puzzle sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu. Puzzle sú 100% bezpečné a veľmi príjemné na dotyk. Spĺňajú všetky požadované európske normy a majú certifikát CE. EVA pena je praktická na údržbu, zdravotne nezávadná a ľahko sa čistí. Puzzle tl tlmia akýkoľvek pád tvojho dieťaťa vďaka protišmykovému povrchu a chránia ho pred studenou podlahou.

 

PRAKTICKÉ PENOVÉ PUZZLE

Penové podložky pre deti obsahujú 6 dielov. Puzzle rýchlo a prakticky poskladáš do praktického obalu s rúčkou. Skladovanie bude pre teba hračkou a môžeš ich vziať so sebou kamkoľvek. Povrch podložky je možné rozšíriť o ďalšie diely.

 

MNOHO MOŽNOSTÍ ZÁBAVY

  • puzzle ponúkajú pre dieťa kreatívnu zábavu
  • penové puzzle môžete umiestniť na podlahu
  • skvelý spôsob trávenia voľného času pre vaše dieťa
  • deti sa učia písmená, čísla a zvieratá
  • vodeodolné, bezpečné, protišmykové

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • počet dielov: 6 ks
  • rozmery balenia: 60 x 60 x 8 cm
  • rozmery jedného puzzle: 59 x 59 x 1,3 cm
  • plocha celej podložky: 177 x 118 cm