Stieracia mapa sveta

Značka: Malatec

Stieracia mapa sveta je jedinečný darček pre všetkých vášnivých cestovateľov. Radi spoznávate nové krajiny a plánujete dobrodružné cesty? Mapa sveta je originálny doplnok, ktorý vám bude pripomínať nezabudnuteľné zážitky celý život.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 00009410
€24,90 –20 % €19,90 €16,58 bez DPH
Stieracia mapa sveta
Značka: Malatec
mapa sveta
–20 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

STIERACIA MAPA SVETA

Mapa sveta je vyrobená zo špeciálnej hliníkovej fólie. Po návrate z navštívenej destinácie stačí jednoducho zotrieť hrubým stieracím žetónom krajinu, ktorá sa   vám vzápätí vyobrazí farebne. Označíte na nej miesta a krajiny ktoré ste už navštívili a ktoré ešte túžite preskúmať.

 

mapa-sveta

 

MAPA SVETA AKO DARČEK

V spodnej časti mapy sú políčka, pod ktorými odkryjete prekvapenie v podobe vlajok jednotlivých krajín.  Súčasťou sady je aj 40 nálepiek, ktoré zobrazujú symboly dovolenky, plachtenia, horolezectva, čas s rodinou, priateľmi a mnoho ďalších. Pomocou špendlíkov si na mapu pripevníte obľúbenú fotografiu či pohľadnicu z dovolenky. V sade je aj pravítko s mini lupou s ktorým presne označíte ľubovoľné miesto na mape. Všetky tieto drobnosti uložíte do malého praktického vrecúška. Navyše je celá mapa s príslušenstvom zabalená v krásnej tube, ktorá bude ideálnym tipom na perfektný darček. 

 

DOBRODRUŽSTVÁ NOVÝCH KRAJÍN 

Mapa je skvelým darčekom pre všetky deti, ktoré milujú dobrodružstva a radi spoznávajú nové krajiny.  Je to výborná edukačná pomôcka pri výučbe geografie a jednotlivých štátoch.  Deti zábavným spôsobom objavia všetky kontinenty, naučia sa hlavné mestá a polohu krajín. Okrem toho si rozvíjajú svoju predstavivosť a priestorové videnie. 

 

JEDINEČNÝ DOPLNOK DO DETSKEJ IZBY

Stieracia mapa vďaka jedinečnému dizajnu bude zaujímavým plagátom na stene v každej detskej izbe. Môžete ju pripnúť na korkovú nástenku alebo vložiť do rámu a bude elegantným doplnkom v domácnosti. Hliniková fólia je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa pri stieraní nepoškodí. 

 

CESTOVATEĽSKÁ MAPA SVETA

 • špeciálna hliníková fólia
 • rozvíja priestorové videnie a predstavivosť
 • edukačná pomôcka pri výučbe geografie
 • jedinečný darček 

 

  ŠPECIFIKÁCIA:

  • mapa, tuba
  • 40 nálepiek, pravítko s mini lupou, stierací žetón, štetec a pilník, 15 špendlíkov, lepiaca páska 
  • rozmer mapy: 82 x 59 cm
  • rozmer tuby: 62,5 x 5,5 x 5 cm
  • hmotnosť: 0,3 kg