Senzorické hracie kocky

Značka: Iso trade

Mäkké senzorické kocky sú jedinečnou hračkou pre najmenšie deti. Okrem zábavy a zmyslového vnímania poskytnú deťom aj úľavu pri prerezávaní prvých zúbkov. Vďaka zaujímavým tvarom a farbám dokonale stimulujú rozvoj zrakovo-sluchovej a pohybovej koordinácie dieťaťa.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 00011402
€19,90 –40 % €11,90 €9,92 bez DPH
Senzorické hracie kocky
Značka: Iso trade
bezpecne hracie kocky
–40 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

MÄKKÉ SENZORICKÉ KOCKY

Každá z 10 kociek je iná a jedinečná. Kocky sú v žiarivých farbách, vďaka tomu upútajú pozornosť dieťaťa. Vypuklé tvary na kockách dokonale do seba zapadajú. Sú na nich čísla, zvieratká a rôzne tvary. Dieťa skladá kocky podľa vlastnej fantázie, zároveň si rozvíja hmat a jemnú motoriku.

 

DETSKÉ BLOKY HRÝZATKO

Spoznáva rôzne vzory a farby, tým podporuje rozvoj vizuálneho vnímania a  trénuje koordináciu oko-ruka. Posúvanie a otáčanie kociek vyžaduje presnosť a koordináciu pohybov. Kocky pri stláčaní vydávajú zábavné zvuky, tým stimulujú rozvoj sluchu.  Navyše vďaka svojej štruktúre fungujú ako hryzátko.

 

senzoricke-hracie-kocky

BEZEPČNÉ A KVALITNÉ KOCKY

Všetky penové kocky sú  vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a kvalitu. Bloky sú navrhnuté zo špeciálneho mäkkého materiálu, hypoalergénne, vodeodolné a šetrné k citlivej detskej pokožke. Navyše neobsahujú žiadne škodlivé látky a sú zdravotne nezávadné a ľahko sa čistia. Bezpečnosť detí je na prvom mieste. Vďaka tomu, že sú vyrobené zo špeciálneho gumeného materiálu, možno ich použiť aj ako hryzátko.

 

MÄKKÉ SENZORICKÉ BLOKY

  • ponúkajú pre dieťa kreatívnu zábavu
  • rozvíjajú zmyslové vnímanie
  • skvelý spôsob trávenia voľného času pre vaše dieťa
  • deti sa učia čísla, farby a zvieratá
  • vodeodolné, bezpečné, zdravotne nezávadné

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • počet kociek 10
  • rozmery kocky: 5 x 6 x 5 cm
  • rozmery jednej kocky: 16 x 16 cm
  • hmotnosť kocky: 0,55 kg
  • vhodné pre deti od 6 mesiacov
@mellone83 Mäkké senzorické kocky sú jedinečnou hračkou pre najmenšie deti. Okrem zábavy a zmyslového vnímania poskytnú deťom aj úľavu pri prerezávaní prvých zúbkov. Vďaka zaujímavým tvarom a farbám dokonale stimulujú rozvoj zrakovo-sluchovej a pohybovej koordinácie dieťaťa #senzorickekocky #hraciekocky #makkekocky #detskebloky #hryzatko ♬ The Little Mermaid (Marimba Remix) - Harry Goes Boom!