Plyšový pelech pre psa - extra mäkký

Značka: Purlov

Špeciálny pohodlný pelech poskytne tvojmu šteniatku či malého psíkovi maximálny komfort. Domáci miláčik, ktorý rád leňoší a hľadá ideálne miesto na zdriemnutie si rýchlo tento pelech obľúbi.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00022759
€19,90 –10 % €17,90 €14,92 bez DPH
Plyšový pelech pre psa - extra mäkký
Značka: Purlov
luxusny pelech pre psa
–10 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

DOSTATOČNÉ POHODLIE A KOMFORT

V nadýchanej mäkkej umelej kožušine si vychutná relax a pohodu každý štvornohý kamarát. Výhodou sú vyvýšené okraje, ktoré budú oporou pre hlavu a prispôsobia sa každému psíkovi. Pelech vyniká priedušnosťou, je teplý a veľmi dobre sa udržiava. Psíkovi či mačke zabezpečí dostatočné pohodlie pre dlhé hodiny spánku alebo odpočinku. Zvieratko, ktoré ho vyskúša, určite opustí tvoju posteľ alebo gauč. Neveríš?

plysovy-pelech-pre-psa

ODOLNÝ VOČI NEČISTOTÁM A POŠKODENIU

Pelech je vyrobený z pevného a odolného materiálu voči poškodeniu a nečistotám. Jednoducho ho vyčistíš a môžeš ho vyprať aj v práčke na jemnom programe pri nízkej teplote vody.

 

VODEODOLNÉ A PROTIŠMYKOVÉ DNO

Spodná časť pelechu má špeciálne protišmykové dno, ktoré zabezpečí stabilitu pelechu a bezpečnosť zvieratka pri pohybe, čo prispieva k celkovému pohodliu. Výhodou je aj vodeodolné dno, ktoré chráni pred vlhkosťou. Umožňuje aj ľahšie čistenie a udržiavanie čistoty v pelechu.

 

MAKKÁ VÝPLŇ

Vďaka jemnej mäkkej výplni si pelech udrží svoj tvar aj pri opakovanom používaní a ležaní. Zaisťuje maximálnu odolnosť voči deformáciám.

 

POHODLNÉ PRENÁŠANIE

Pelech je vyrobený z ľahkých materiálov a vďaka jeho nízkej hmotnosti ho pohodlne prenesiete kamkoľvek v celom interiéri. Jeho rozmery sú prispôsobené pre rôzne prostredie a ľahko sa zmestí do auta či cestovnej tašky.

 

IDEÁLNY DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

Neutrálna sivá farba pelechu sa hodí do každého štýlu v interiéri.  Sivý pelech môže slúžiť ako výborný kontrast k iným farbám v miestnosti. Prispeje k celkovému štýlovému vzhľadu každej domácnosti.

pohodlny-pelech

KOMFORTNÝ PELECH

  • ideálny pre všetkých malých štvornohých miláčikov
  • zabezpečí maximálne pohodlie
  • priedušný, jemný a ľahký
  • vodeodolné a protišmykové dno
  • odolný voči nečistotám a poškodeniu

 

ŠPECIFIKÁCIA

  • sivá farba
  • materiál: polyester
  • dĺžka štetín 4 cm
  • rozmery: 60 x 15 cm
  • hmotnosť: 0,675 kg