Penové puzzle – skákacia školka

Penové puzzle skákacia škôlka je jednoduchá a zábavná hra, ktorá má pre deti množstvo výhod a je populárna na celom svete. Túto tradičnú detskú hru poznajú všetci rodičia.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: SKOLKA
€19,90 –25 % €14,90 €12,42 bez DPH
Penové puzzle – skákacia školka
penove puzzle
–25 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

SKÁKACIA ŠKÔLKA

Zahraj sa s kamarátmi obľúbenú hru skákacia škôlka. Na podlahu jednoducho rozložíš 11 ks pestrofarebných puzzle. Určíš si poradie hráčov a prvý hráč hodí jeden zo štyroch farebných krúžkov. Hráč hodí krúžok do políčka číslo 1. Škôlku začína skákať od políčka číslo 2. Preskáče celú škôlku na jednej nohe, na konci škôlky sa skokom otočí a skáče naspäť. Tam, kde sú dve políčka puzzle vedľa seba, sa skočí obidvomi nohami naraz. Pred políčkom číslo 1 zastane, zoberie krúžok a skáče až do konca. Hráč hodí krúžok do políčka číslo 2. Skočí na políčko číslo 1, preskočí políčko s krúžkom a skáče ďalej. Cestou naspäť zoberie krúžok a doskáče škôlku. Škôlka sa skáče až po políčko číslo 9. Hra je prerušená a na ťahu je druhý hráč ak sa hráč netrafí pri hádzaní alebo skočí na čiaru.

penove-puzzle

PENOVÉ PUZZLE

Pestrofarebné penové puzzle skákacia škôlka je aktívna hra, ktorá podporí fyzickú aktivitu, koordináciu a fyzický rozvoj detí. Pri hre dieťa trénuje svoju rovnováhu. Spájaním jednotlivých dielov precvičí svoju jemnú motoriku a trénuje si trpezlivosť.  Zároveň sa deti hravou formou učia číslice a rozlišujú farby. Hra je skvelá aj pre sociálnu interakciu.

 

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

Vďaka jednoduchému tvaru a ľahkej manipulácii puzzle rýchlo rozložíš na podlahe. Budú originálnou dekoráciou v každej detskej izbe. Penový koberec premení tvoju miestnosť na zábavné detské ihrisko a dodá miestnosti farebné a veselé tóny. V detskej izbe ti poslúžia ako mäkký koberec na hranie, kreslenie i čítanie.

 

KVALITNÁ HRACIA PODLOŽKA

Detské penové puzzle sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu. Puzzle sú 100% bezpečné a veľmi príjemné na dotyk. Spĺňajú všetky požadované európske normy a majú certifikát CE. EVA pena je praktická na údržbu, zdravotne nezávadná a ľahko sa čistí. Puzzle tĺmia akýkoľvek pád vášho dieťaťa vďaka protišmykovému povrchuchránia ho pred studenou podlahou.
hracia-penova-podlozka

MNOHO MOŽNOSTÍ ZÁBAVY

  • obľúbená hra – skákacia škôlka
  • všestranné využitie
  • skvelý spôsob trávenia voľného času pre vaše dieťa
  • deti sa učia farby a číslice
  • vodeodolné, bezpečné, protišmykové

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • počet dielov: 11 ks
  • rozmery balenia: 33 x 33 x 12 cm
  • rozmery jedného puzzle: 30 x 30 x 1 cm