Ortopedický vankúš na sedenie z pamäťovej peny

Značka: Malatec

Ortopedický vankúš na sedenie poskytne maximálne pohodlie pri sedenípomôže zmierniť určité zdravotné problémy. Vďaka špeciálnym pružným materiálom sa dokonale prispôsobí vášmu telu. Prináša hneď niekoľko zdravotných benefitov.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00021915
€34,90 –31 % €23,99 €19,99 bez DPH
Ortopedický vankúš na sedenie z pamäťovej peny
Značka: Malatec
ortopedicky vankus na sedenie
–31 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

ÚĽAVA OD BOLESTI CHRBTICE

Trávite väčšinu pracovného dňa sedením v kancelárií pri počítači alebo v aute? Doprajte svojej chrbtici úľavu od bolesti používaním ortopedického vankúša na sedenie. Vďaka rovnomernému rozloženiu hmotnosti  zmierni bolesti chrbta, krížov, bedrových kĺbov,  minimalizuje tlak na sedacie kosti a poskytne vám potrebnú oporu. Zároveň vám pomôže udržať správnu postavu a zníži diskomfort v sedacej oblasti. Špeciálne odpružený materiál zabezpečí správnu cirkuláciu krvného obehu a minimalizuje tak tlak na nervy a cievy.

ortopedicky-vankus-na-sedenie

UNIVERZÁLNE POUŽITIE

Ortopedický podsedák môžete používať na rôznych miestach vďaka jeho univerzálnemu tvaru. Ideálne je ho umiestniť na miesta, kde trávite veľa času. Využijete ho v práci pri sedení na kancelárskej stličke, doma v kresle pri sledovaní televízie alebo na pohovke. Bude skvelým spoločníkom na dlhých cestách v aute, lietadle i vlaku. Ľahký a kompaktný dizajn umožňuje jednoduché prenášanie vankúša z miesta na miesto.

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA A ČISTENIE

Ortopedický vankúš má odnímateľnú obliečku so zipsom, čo zabezpečí udržiavanie vankúša čistého a zachovávajúceho jeho elegantný vzhľad. Je veľmi príjemný na dotyk a vďaka kvalitným materiálom má dlhú životnosť a funkčnosť.

 

VYSOKÁ FLEXIBILITA A ODOLNOSŤ

Ergonomický vankúš je vyrobený zo špeciálnej termoplastickej gumy. Okrem toho, že je veľmi príjemný na dotyk, má výbornú odolnosť pri ohýbaní a vysokú flexibilitu. Pôsobí protišmykovo a veľmi dobre odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom. Zachováva sa vysokú pružnosť a prináša vynikajúcu odolnosť proti mnohým chemikáliám. Excelentná je aj jeho odolnosť voči vzniku trhlín a oderu. 

 

ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ NA SEDENIE

  • Poskytne maximálne pohodlie pri sedení
  • Dokonale sa prispôsobí vášmu telu
  • Zmierni bolesti chrbta, krížov, bedrových a sedacích kostí
  • Pomáha udržiava správne držanie tela
  • Univerzálne použitie v práci, doma i v aute
  • Jednoduchá údržba

 

ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: čierna, sivá
  • Materiál: termoplastická guma, polypropylén, polyester, drevo, kov
  • Rozmery: 46 x 36 x 11 cm
  • Hmotnosť: 0,749 kg