Obojstranná hracia penová podložka ulica a les

Obojstranná hracia penová podložka s motívom rušných ulíc a rozprávkového lesa očarí každého drobca. Využijete ju ako mäkkú podložku pre vaše batoľa a zároveň ako vzdelávaciu pomôcku pre väčšie dieťa. Hodí sa aj ako skvelá alternatíva koberca v detskej izbe. Patrí medzi najobľúbenejšie hračky pre deti a dospelých. Ma všestranné využitie nielen v domácnosti ale aj vonku.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: LES
€29,90 –23 % €22,90 €19,08 bez DPH
Obojstranná hracia penová podložka ulica a les
penova podlozka
–23 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

VEĽKÁ PENOVÁ PODLOŽKA

Veľká penová podložka v pastelových farbách vzbudí zvedavosť v každom dieťati. Na jednej strane podložky objavíš kľukaté ulice s množstvom kruhových objazdov po ktorých môžeš rýchlo brázdiť s tvojimi obľúbenými autíčkami. Ak sa chceš dostať čo najrýchlejšie z jednej stany mesta na druhú, potrebuješ na to logické myslenie a priestorovú predstavivosť. Hra na podložke bude skvelým úvodom do učenia sa pravidiel cestnej premávky. Na druhej strane podložky už na teba čakajú roztomilé zvieratká v rozprávkovom lese. Práve sa pre teba začína jedno veľké zábavné dobrodružstvo.

penova-podlozka

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

V detskej izbe ti poslúži ako mäkký koberec na hranie, kreslenie i čítanie. Batoľatá ochráni pred nárazmi a pádmi, čo poteší všetkých rodičov. Poslúži ako skvelá tepelná izolácia pred chladom na podlahe. V obývacej izbe ju využiješ ako miesto pre detský kútik a rodičia ťa tak budú mať stále na očiach. Batoľatá ju využijú ako prebaľovací kútik a v kúpeľni budú skvelou protišmykovou podložkou. 

 

VZDELÁVACIA PODLOŽKA

Vďaka dvojstrannému dizajnu s motívmi rušnej ulice a lesa podporuje podložka rozvoj detskej fantázie. Deti si môžu predstavovať rôzne príbehy a hry s autami, zvieratkami a obľúbenými hračkami.  Naučia sa rozoznávať dopravné prostriedky a pravidlá cestnej premávky. Lesný motív so zvieratkami zvyšuje podvedomie o prírode a ochrane životného prostredia. 

 

ĽAHKÁ A PRENOSNÁ

Detská podložka je ľahká a prenosná, čo umožňuje jej jednoduché presunutie z miesta na miesto. Bude originálnou dekoráciou v každej detskej izbe. Penový koberec premení tvoju miestnosť na zábavné detské ihrisko a dodá miestnosti farebné a veselé tóny. 

 

KVALITNÁ HRACIA PODLOŽKA

Detská penová podložka  je vyrobená z kvalitného vodeodolného materiálu. Je 100% bezpečná a veľmi príjemná na dotyk. Praktická na údržbu, zdravotne nezávadná a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. To zaručuje, že prostredie dieťaťa je vždy čisté a hygienické.

kvalitna-hracia-podlozka

MNOHO MOŽNOSTÍ ZÁBAVY

 • obojstranná detská podložka
 • edukačná pomôcka
 • obľúbená pomôcka pre rodičov
 • podložka ponúka pre dieťa kreatívnu zábavu
 • alternatíva koberca v detskej izbe
 • skvelý spôsob trávenia voľného času pre vaše dieťa
 • vodeodolné, bezpečné, protišmykové

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • rozmery: 198 x 177 cm
 • hrúbka: 0,8 mm
 • obojstranná
 • rozmery zloženej podložky: 90 x 40 x 9 cm