Magnetky pre deti - magnetická kniha dopravné prostriedky

Magnetky puzzle sú zábavnou hrou, vďaka ktorej vaše dieťa spozná rôzne druhy dopravných prostriedkov a svet okolo seba. Pomocou jednotlivých dielov poskladá kreatívne obrázky a vymyslí rôzne príbehy. Vyberte sa spolu s nami na dobrodružné cesty.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: DOPRAVNEPROSTRIEDKY
€14,90 –6 % €13,90 €11,58 bez DPH
Magnetky pre deti - magnetická kniha dopravné prostriedky
kniha s magnetkami
–6 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY A CESTOVANIE

Detský kufrík obsahuje 66 magnetických dielikov. Súčasťou sady je 6 kariet s 12 rôznymi obrázkami podľa ktorých sa dieťa môže inšpirovať. Deti sa zoznámia s dopravnými prostriedkami s ktorými cestujú do školy, na výlety, prázdniny. Vyskúšajú kormidlovať majestátnu loď, šoférovať školský autobus, riadiť sanitku, hasičské i policajné auto, taxík aj vesmírnu raketu. V sade objavia aj dopravné značky a kužele. S magnetkami oživíte aj vašu chladničku.

magneticka-kniha

SVET OKOLO NÁS 

Vďaka tejto kreatívnej hre sa deti zábavnou formou naučia ako sa ľudia pohybujú a prepravujú z miesta na miesto. Vymyslia si svoje vlastné príbehy o cestovaní, letiskách či prístavoch.

 

TVORIVÁ ISKRA PRE VŠETKY KREATÍVNE DETI

Kufrík s magnetkami je dokonalý darček pre všetky kreatívne deti. Pri hre aktívne využijú svoju fantáziu, logické myslenie a jemnú motoriku. Deti musia presne koordinovať svoje pohyby, aby umiestnili magnetky na správne miesta. Pri cvičení si rozvíjajú manuálne zručnosti. Zároveň je  to skvelá zábava a príležitosť zabaviť sa s kamarátmi a rodičmi. Vzplanie u nich  tvorivá iskra a naplno využijú svoju predstavivosť a tvorivosť. 

 

ŽIARIVÉ FARBY

Táto sada určite osloví všetkých malých milovníkov autíčok, ktorí s ňou zažijú nezabudnuteľné dobrodružstvo. Žiarivé farby nadchnú a upútajú aj tie najmenšie deti.

 

MAGNETKY PRE DETI

Magnetická kniha je veľmi praktická, dieťa šikovne uloží všetky dieliky do vnútra a môže si ho zobrať na cesty, ku kamarátom či starým rodičom. Inšpiratívny a jedinečný darček pre dievčatá aj chlapcov s ktorým zažijú kopec zábavy.

 

magnetky-pre-deti 

DETSKÁ KNIHA S MAGNETKAMI

  • skvelý darček pre malých milovníkov autíčok
  • dieťa vytvára kreatívne obrázky
  • hračka rozvíja tvorivosť, predstavivosť a motoriku
  • inšpiratívny darček, ktorý precvičuje pamäť
  • podporuje rozvoj logického myslenia

 

SADA OBSAHUJE

  • 66 magnetických dielov
  • kufrík
  • 6 kariet s 12 vzormi
  • rozmery balenia: 26,5 x 19 x 3,5 cm
  • vyrobené z kvalitného a odolného materiálu