Krmítko pre vtáky

Značka: Maaleo

Špeciálne krmítko pre vtáky si deti sami jednoducho poskladajú a namaľujú podľa svojich predstáv. Krmítko ocení každý malý kutil a remeselník. Vlastné vytvorené krmítko nielenže poskytne potravu pre vtáky, ale tiež podporí tvorivý proces u vášho drobca.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00022585
€19,90 –55 % €8,90 €7,42 bez DPH
Krmítko pre vtáky
Značka: Maaleo
krmitko pre vtaky
–55 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

JEDNODUCHÁ A KREATÍVNA MONTÁŽ

Drevené krmítko postaví dieťa bez akéhokoľvek náradia. Stačí mu k tomu iba detská kreativita a fantázia. Jednotlivé prvky sú vyrobené z trvanlivého dreva, čo zabezpečí maximálnu životnosť. Krmítko vyzerá dobre v prírodnej farbe ale aj namaľované.  Súčasťou sady je 12 farieb a 2 štetce. Deti si zábavným spôsobom vytvoria svoje  originálne krmítko podľa ich predstáv. Môžu pridať jasné farby, veselé vzory alebo namaľovať obrázky vtáčikov. Skladanie a zdobenie bude pre nich kreatívna zábava.

krmitko-pre-vtaky

ATRAKTÍVNY VZHĽAD

Búdka pre vtáčiky bude zaujímavým dekoratívnym prvkom v každej záhrade, na terase i balkóne počas celého roka. Vďaka prirodzenému vzhľadu bude jedinečnou ozdobou a vdýchne priestoru život. Vtáky dodajú vášmu miestu energiu.

 

POSTARAJTE SA O VTÁČIKY

Vtáčiky sú pre všetky deti fascinujúce stvorenia, ktoré z obdivom pozorujú pri lietaní. Krmítko poskytne vtákom ľahký prístup k potrave najmä v zimných mesiacoch, kedy je prírodná potrava pre vtáčiky obmedzená. Pomôže im prežiť obdobie, keď je získavanie potravy náročnejšie. Vtedy sú vtáky závislé od našej pomoci. Zaobstaraním krmítka zachránite niekoľko vtáčikov.  Krmítko zároveň chráni vtáky pred predátormi a poskytne im bezpečné miesto.

 

ROZVÍJANIE REMESELNÝCH ZRUČNOSTI

Montáž dreveného krmítka a maľovanie pomáha rozvíjať jemnú  motoriku a remeselné zručnosti detí. Deti si zároveň trénujú sústredenosť a predstavivosť. Búdka pre vtáčiky je zaujímavou tvorivou hračkou. Je to skvelý darček pre všetky deti.

 

ZDIEĽANIE S RODINOU A KAMARÁTMI

Skladanie krmítka môže byť veľmi príjemnou spoločnou rodinnou aktivitou. Posilňuje to vzťahy a ponúka príležitosť na spoločné trávenie času. Deti budú mať pocit hrdosti a sebavedomia, keď uvidia svoje vlastné vytvorené dielo.

 

VZDELÁVANIE O ŽIVOTE VTÁKOV

Umiestnením krmítka v blízkosti domu umožní deťom pozorovať vtáky z blízkosti, vďaka čomu získajú potešenie z ich prítomnosti. Rozličná potrava priláka rôzne druhy vtákov, ktoré deti môžu spoznávať a naučia sa pochopiť vtáčiu faunu. Učia sa aká je dôležitá starostlivosť o vtáky,  ich ochrana a vplyv na životné prostredie a prírodu. Prispieva to zároveň k podpore biodiverzity v regióne. 

 

PRIPRAVTE VTÁČIKOM MALÉ HODY

Najčastejšie vtáčiky prikrmujeme nelúpanou slnečnicou, ktorú milujú sýkorky i brhlíky. Menšie vtáky si s obľubou pochutnajú na maku, ľanových i tekvicových semienkach, mierne podrvených nepražených a nesolených orechoch. Pre pinky, stehlíky a vrabce vyberte obilniny ako je kukurica, pohánka, ovos, jačmeň, proso i pšenicu. Môžete použiť aj prírodné krmidlá ako sú usušené bobule jarabiny, borievky i baza čierna. Potešíte drozdy, hýle i červienky.  Nevhodné sú akékoľvek zvyšky ľudskej potravy, ktoré môžu spôsobiť úhyn vtákov.

budka-pre-vtaky

DREVENÁ BÚDKA

  • rozvíja manuálne zručnosti, logické myslenie a kreativitu
  • tvorivá hračka
  • vyrobené z bezpečných materiálov
  • prírodné drevo s hladkým povrchom
  • rozvíja náuku o vtákoch a životnom prostredí

 

ŠPECIFIKÁCIA

  • 12 farieb, 2 štetce
  • materiál: drevo
  • rozmery: 32,5 X 21 X 19 cm
  • farba: prírodný odtieň hnedej
  • hmotnosť: 0,346 kg