Hračka pre mačky – veža s loptičkami

Interaktívna hračka pre mačky je skvelý spôsob ako poskytnúť vášmu domácemu maznáčikovi fyzickú a duševnú stimuláciu. Hračky dokážu rozhýbať aj to najlenivejšie mačiatko k aktívnejšiemu životnému štýlu. Život v interiéri je pre každú mačku trochu všedný. Keďže je mačka prirodzený lovec, ktorý by za normálnych okolností trávil svoj deň vo voľnej prírode prenasledovaním a chytaním koristi, treba jej dopriať potrebnú fyzickú aktivitu.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00021837
€14,90 –49 % €7,50 €6,25 bez DPH
Hračka pre mačky – veža s loptičkami
hracka pre macky
–49 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

USPOKOJÍ POTREBY KAŽDÉHO DOMÁCEHO MILÁČIKA

Interaktívna veža s guličkami dostatočne uspokojí potreby vášho mačiatka. Veža pozostáva z troch poschodí na ktoré umiestnite 3 malé farebné loptičky, ktoré sa pohybujú po veži. Mačka ich môže voľne vkladať či vyberať. Vďaka tvrdému plastu sa ľahko pohybujú po celej veži. 4 protišmykové podložky zabezpečia stabilitu veže, ktorá sa počas hry nebude hýbať.

 

DOBRÁ FYZICKÁ AKTIVITA

Mačiatko si pri hre s interaktívnou vežou udrží optimálnu hmotnosť a celkovú dobrú kondíciu vďaka dostatočnému pohybu. Je to výborný spôsob ako motivovať mačku k fyzickej aktivite v uzavretom priestore. Hra s loptičkami zároveň stimuluje ich mačací mozog a zdokonaľuje ich schopnosti. Poskytne im dostatočnú zábavu a rozptýlenie v interiéri.

 

BUDOVANIE VZÁJOMNEJ DÔVERY S MAJITEĽOM

Interaktívne hračky sú skvelou voľbou pre domácich miláčikov, pretože poskytujú príležitosť na interakciu s ich majiteľmi. Čo posilňuje celkový vzťah medzi nimi a prispieva to k budovaniu vzájomnej dôvery. Mačky patria k hravým zvieratám a interaktívne hračky im doprajú dostatok zábavy.

 

ODPÚTANIE OD NEŽIADÚCEHO SPRÁVANIA

Keď sa vaša mačka nudí v interiéri, môže vykazovať nežiadúce správanie ako napríklad škriabanie nábytku. Interiérová hračka tento problém ľahko vyrieši tým, že poskytne vašej mačke dostatočné možnosti zábavy. Prispeje tak k šťastnému a zdravému životu vašej mačky bez stresu.  

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ

Vežu poskladáte od najväčšej úrovne po najmenšiu a pritiahnete ju háčikmi. Na spodnú časť upevníte protišmykové podložky.

 

INTERAKTÍVNA VEŽA

  • aktívnejší životný štýl
  • skvelá fyzická aktivita
  • dostatočná zábava a rozptýlenie
  • interakcia s majiteľmi
  • jednoduchá montáž

 

ŠPECIFIKÁCIA

  • 3 farebné loptičky
  • plastová veža
  • rozmery: 24 x 24 x 19 cm
  • 4 protišmykové podložky
  • hmotnosť: 216 g