Hracia podložka - penové puzzle zvieratká

Penové puzzle s motívom veselých zvieratiek  využijete ako mäkkú podložku pre vaše batoľa a zároveň ako vzdelávaciu pomôcku pre väčšie dieťa. Patria medzi najobľúbenejšie hračky pre deti a dospelých. V domácnosti majú všestranné využitie.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: ZVIERATKA
€24,90 –22 % €19,20 €16 bez DPH
Hracia podložka - penové puzzle zvieratká
penove puzzle
–22 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

PENOVÁ PODLOŽKA

S pestrofarebnými penovými puzzle spoznáš 9 roztomilých zvieratiek a naučíš sa rozlišovať farby hravou formou. Jednotlivé diely sú v tvare štvorcov s odnímateľnými zvieratkami, ktoré sa z nich dajú vyberať. Tvojou úlohou je priradiť správne vzory k príslušným otvorom. Môžeš si postaviť malý domček. Spájaním jednotlivých dielov precvičíš svoju jemnú motoriku a trénuješ si trpezlivosť.  Zároveň si rozvinieš logické myslenie a koncentruješ svoj zrak.

penove-puzzle

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE

Vďaka jednoduchému tvaru a ľahkej manipulácii ich rýchlo rozložíš na podlahe. Budú originálnou dekoráciou v každej detskej izbe. Penový koberec premení tvoju miestnosť na zábavné detské ihrisko a dodá miestnosti farebné a veselé tóny. V detskej izbe ti poslúžia ako mäkký koberec na hranie, kreslenie i čítanie. Batoľatá ochránia pred nárazmi a pádmi, čo poteší všetkých rodičov. Poslúžia ako skvelá tepelná izolácia pred chladom na podlahe. V obývacej izbe ich využiješ ako miesto pre detský kútik a rodičia ťa tak budú mať stále na očiach. Batoľatá ich využijú ako prebaľovací kútik a v kúpeľni budú skvelou protišmykovou podložkou. 

 

KVALITNÁ HRACIA PODLOŽKA

Detské penové puzzle sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu. Puzzle sú 100% bezpečné a veľmi príjemné na dotyk. Spĺňajú všetky požadované európske normy a majú certifikát CE. EVA pena je praktická na údržbu, zdravotne nezávadná a ľahko sa čistí. Puzzle tĺmia akýkoľvek pád vášho dieťaťa vďaka protišmykovému povrchuchránia ho pred studenou podlahou.

hracia-podlozka

MNOHO MOŽNOSTÍ ZÁBAVY

  • puzzle ponúkajú pre dieťa kreatívnu zábavu
  • všestranné využitie
  • skvelý spôsob trávenia voľného času pre vaše dieťa
  • deti sa učia farby a spoznávajú zvieratká
  • vodeodolné, bezpečné, protišmykové

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • počet dielov: 9 ks
  • hrúbka: 8 mm
  • rozmery balenia: 30 x 30 x 9 cm
  • rozmery jedného puzzle: 30 x 30 cm
  • plocha celej podložky: 85 x 85 x 1 cm