Hracia podložka mesto

Jedinečná hracia penová podložka s motívom mesta a množstvom ulíc očarí každého drobca. Patrí medzi najobľúbenejšie hračky pre deti a dospelých. Ma všestranné využitie nielen v domácnosti ale aj vonku.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: MESTO
€29,90 –23 % €22,90 €19,08 bez DPH
Hracia podložka mesto
penova podlozka
–23 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

ZÁBAVNÉ RUŠNÉ MESTO

Zábavnú podložku s množstvom kľukatých ulíc, dopravných prostriedkov a budov si zamiluje každé dieťa. Tvoje obľúbené autíčka budú brázdiť žiarivé modré cesty. Ocitneš sa v rušnom meste. Obehneš veľké autobusy, sanitky, nákladné autá, taxíky aj policajné autá. Ak sa chceš dostať čo najrýchlejšie z jednej stany mesta na druhú, potrebuješ na to logické myslenie a priestorovú predstavivosť. Práve sa pre teba začína jedno veľké zábavné dobrodružstvo.

penova-podlozka

UČENIE HROU

Vďaka tejto edukačnej podložke spoznáš zábavou formou slovíčka v angličtine. Zoznámiš sa s dopravnými prostriedkami v rušnom meste a vnímanie priestoru bude pre teba hračka. Pri hre si rozvinieš svoju jemnú motoriku prstov a koordináciu pohybov.

 

MULTIFUNČNÉ VYUŽITIE

V detskej izbe ti podložka  poslúži ako priestranný koberec na hranie, kreslenie i čítanie. Je to skvelá tepelná izolácia pred chladom na podlahe.  Podložku jednoducho a ľahko poskladáš a vezmeš ju zo sebou na záhradu.

hracia-podlozka

MNOHO MOŽNOSTÍ ZÁBAVY

  • jedinečná podložka mesto
  • skvelý spôsob trávenia voľného času pre vaše dieťa
  • edukačná pomôcka

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • EPE pena
  • rozmery:  1,6 x 2 m
  • hrúbka: 5 mm