Hracia deka s hrázdou líška 3v1

Hracia deka s hrazdou je výborná pomôcka pre bábätko, ktoré začína objavovať svet okolo seba. Svojim farebným vzhľadom a roztomilými hračkami zaujme každého drobca a zaručí mu dokonalý pocit bezpečia.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: LISKA3V1
€59,90 –33 % €39,90 €33,25 bez DPH
Hracia deka s hrázdou líška 3v1
hracia deka liska 3v1
–33 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

HRACIA PODLOŽKA A OHRÁDKA

Multifunkčná hracia podložka s hrazdou je nevyhnutnou výbavou každej mamičky, ktorá má malé dieťa. Poslúži ako podložka, ohrádka a hracia plocha. Na hrazde visia 4 veselé zvieratká. Dieťatko sa zahrá s líškou, medvedíkom, sovičkou a zeleným listom. Hračky môžete odopnúť a drobec sa s nimi bude hrať samostatne. Žiarivé farby upútajú chlapcov i dievčatká. Súčasťou hrazdy je 30 farebných loptičiek. Vďaka rozmanitosti rôznych hračiek udržíte záujem svojho dieťaťa a podložka bude jeho obľúbeným miestom na hranie.

 

hracia-deka-liska

HRACIA DEKA S MOTÍVOM OBĽÚBENÝCH ZVIERATIEK

Hracia deka má rozprávkový motív obľúbených zvieratiek. Dieťatko uložíte na chrbát alebo na bruško pod hrazdou so závesnými hračkami, upútate jeho pozornosť a vzbudíte u neho zvedavosťBábätko sa bude dvíhať, rýchlo získa silu, posilní svaly a zažije celý rad zmyslových zážitkov.

 

MULTIFUNKČNÁ HRAČKA

Detská hracia deka je multifunkčná interaktívna hračka vhodná na rozvoj jemnej motoriky. Hracia podložka pre deti rozvíja detskú predstavivosť spoznávaním farieb a rôznych tvarov. Je vhodná pre všetky deti od narodenia, kým sa vaše dieťatko nezačne samostatne pohybovať a hľadať ďalšie dobrodružstvá.

 

BEZPEČNÁ PODLOŽKA

Hracia podložka má jednoduchú konštrukciu a dá sa ľahko zložiť a premiestňovať. Okraje deky môžete zdvihnúť, aby sa dieťa mohlo hrať úplne bezpečne. Bočné strany sú zdobené kontrastnými prvkami, ktoré priťahujú pohľad dojčiat. Detská deka je mäkká, príjemná na dotyk  a vyrobená z kvalitných materiálov. Vďaka tomu sa vaše dieťa bude na nej cítiť pohodlne. Deka sa ľahko čistí a dá sa prispôsobiť tak, že na ňu zavesíte ďalšie hračky. Navyše sa dá prať v práčke a ľahko ju zložíte na cesty.

 

hrazda-liska

 

DETSKÁ DEKA Z JEMNÝCH MATERIÁLOV

  • multifunkčná podložka
  • stimuluje vizuálny vývoj zraku
  • vyrobená z jemných a kvalitných materiálov
  • rozvíja detské zmysly a posilňuje svaly

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • motív líšky
  • 4 visiace zvieratká, 30 farebných loptičiek
  • vhodná pre chlapcov aj dievčatá
  • pre deti od 0+
  • priemer podložky 66 cm
  • výška ohrádky 21 cm