Handmade String art - minion Kevin

Originálny drevený obraz Kevina je dokonalým doplnkom do detskej izby pre všetkých malých milovníkov mimoňov. Vytvor si veselý a jedinečný priestor s touto ručne vytvorenou zaujímavou ozdobou.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00002
€50 €41,67 bez DPH
Handmade String art - minion Kevin
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

MINION STRING ART OBRAZ

Pre fanúšikov Mimoňov je Kevin viac než len fiktívny charakter - je to symbol radosti, priateľstva a dobrodružstva, ktorý prináša úsmev na tvár každému, kto ho spozná. Preto je aj drevený obraz String Art Kevina dokonalým spôsobom, ako priniesť túto jedinečnú energiu a pozitívnu atmosféru aj do svojho priestoru.

 

RUČNE ROBENÝ OBRAZ

Jedinečné ručne vytvorený drevený obraz, ktorý prináša do detskej izby špeciálnu atmosféru. Presvedčte sa sami, ako sa tradičná remeselná technika spája so súčasným dizajnom, a doprajte vašim deťom veselý a jedinečný kúsok umenia. Vytvorte svojim deťom zábavný a úžasný priestor detskej izby.

 

ORIGINÁLNY DOPLNOK

Táto ručne vytvorená maľba spojuje tradičnú techniku s moderným dizajnom, vytvárajúc tak unikátny a originálny kúsok umenia. Výrazný kontrast medzi tmavým čiernym pozadím a farbami nitek vytvára dynamický a živý efekt, ktorý púta pozornosť hneď na prvý pohľad. Kevinova postava s otvorenými ústami je precízne vytvorená pomocou jemných nití, ktoré dodávajú obrazu štruktúru a detaily.

 

VYROBENÉ Z KVALITNÉHO DREVA

Jedinečný String Art obraz Kevin je vytvorený so starostlivosťou a zručnosťou na kvalitnom dreve. Kvalitné drevo poskytuje základnú štruktúru pre tento obraz. Jeho povrch je precízne pripravený a akrylovou farbou opatrne namaľovaný na čierno, čo mu dodáva elegantný a hlboký vzhľad. Táto farba nie je len vizuálnym prvkom, ale aj symbolom kontrastu medzi veselým a tajomným, čo dodáva celému dielu jedinečnú dimenziu.

 

PRE MILOVNÍKOV MIMOŇOV

Originálny obraz je vhodný pre všetkých milovníkov mimoňov. Pre deti je to výnimočný spôsob, ako pridať do ich izby obľúbené postavy z filmových svetov a zároveň povzbudiť ich kreativitu a radosť. Pre rodičov a dospelých je to jedinečný darček, ktorý prinesie do domova veselý a hravý prvok, pripomínajúci, že život je o zábave a smiechu.

 

DETSKÁ IZBA PLNÁ RADOSTI

Ideálnym doplnkom do detskej izby, ktorý prinesie do miestnosti živé farby a pozitívnu energiu. Jeho výrazný vzhľad a významová hĺbka sa skvele hodí do priestoru, kde sa rodia sny a vyrastajú nezabudnuteľné spomienky.

 

Rozmery: 40 x 50 x 2,5 cm (šírka x výška x hrúbka)

Vyrobený len jeden kus. Obraz je ručne vyrobený, preto môže dochádzať k miernym odchýlkam vo farbách a vzoroch, čo však pridáva na jeho originálnosti.