Gombíková mozaika pre deti 296 ks - puzzle kolíky

Značka: Iso trade

Kreatívna mozaika s farebnými hríbikmi zaručí deťom skvelú zábavu. Stačí ti k tomu trochu predstavivosti a kreativity. Vytvoríš si pestré obrázky v krásnych farebných kombináciách. Mozaika je pre teba skvelou voľbou pútavej hry s priateľmi i rodičmi.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: MOZAIKA
€9,90 –30 % €6,90 €5,75 bez DPH
Gombíková mozaika pre deti 296 ks - puzzle kolíky
Značka: Iso trade
mozaika
–30 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

KREATÍVNA HRA

Veselá a bezstarostná hra sa práve začína. V praktickom kufríku nájdeš 296 farebných hríbikov v rôznych veľkostiach, vkladací panel s otvormi a vzorové obrázky. Bez obmedzení môžeš vytvárať originálne obrázky v podobe mozaiky podľa svojej predstavivosti. Rozvinie to u teba tvorivé myslenie a kreatívnu slobodu.

mozaika-pre-deti

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Hríbiky veľmi jednoducho umiestniš do otvorov.  Zvládnu to aj malé deti. Farebné hríbiky rýchlo zbalíš do kufra a ľahko prenesieš kamkoľvek. V kufríku budú všetky prakticky uložené a nič tak nestratíš. V tvojej izbe bude rýchlo poriadok. 

 

ZÁBAVNÉ VZDELÁVANIE

Mozaika s farebnými dielikmi pomáha deťom učiť sa rozlišovať farby a spájať ich do súvislého obrázka. To môže byť dôležité pre ich rozvoj v oblasti vizuálneho vnímania a rozpoznávania farieb.

 

ROZVÍJA DETSKÚ PREDSTAVIVOSŤ A LOGICKÉ MYSLENIE

Z tejto tvorivej mozaiky, ktorú poznajú všetci rodičia z detstva bude unesené každé dieťa. Mozaika v kufríku rozvíja detskú tvorivosť, kreativitulogické myslenie. Hra s farebnou mozaikou je skvelou príležitosťou na zdieľanie zábavy s kamarátmi a rodinou. Spoločná aktivita posilňuje vzťahy a vytvára spomienky.

 

ROZVOJ MANUÁLNYCH ZRUČNOSTÍ

Pri tejto hre sa dieťa maximálne sústredí a intenzívne si rozvíja svoje manuálne zručnosti. Trénuje trpezlivosť a precíznosť. No nie je to skvelý darček, čo poviete? Hračka ich zabaví na dlhé hodiny a poskytne im veľa nezabudnuteľných zážitkov.

mozaika-puzzle

DETSKÝ KUFRÍK S MOZAIKOU

  • rozvíja manuálne zručnosti, logické myslenie a kreativitu
  • tvorivá hračka
  • jednoduchá manipulácia
  • vyrobené z bezpečných materiálov 

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • 296 farebných hríbikov, vkladací panel, vzorové obrázky
  • kufrík
  • rozmery balenia: 28,5 x 21 x 3,5 cm
  • rozmery vkladacieho panela: 27 x 19
  • od 3+