Eko bambusové plienky

Značka: BAMBOOLOVE

Hľadáte ekologické bambusové plienky stvorené pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku? Jednorazové plienky s bambusovým vláknom  vyrobené z prírodných materiálov zabezpečia vášmu bábätku maximálny komfort.

Vyberte si balenie plienok podľa váhy Vášho dieťatka.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: BAMBOOXS BAMBOOS BAMBOOM BAMBOOL BAMBOOXL Zvoľte variant
€11,90 €13,10 €14,10 €14,10 €14,10 od €11,90
Eko bambusové plienky
Značka: BAMBOOLOVE
Darček
Pri objednávke nad 25 € darček zdarma.
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

HYPOALERGÉNNE BAMBUSOVÉ PLIENKY PRE CITLIVÚ DETSKÚ POKOŽKU

S využitím ultra priedušných bambusových vrstiev plienky umožňujú cirkuláciu vzduchu, udržujúc pokožku Vášho dieťaťa suchú po celý čas. Tieto jedinečné bambusové plienky sú hypoalergénne, čo minimalizuje riziko vzniku zaparenín a nedráždia pokožku, pretože neobsahujú chlór. 

 

ECO-FRIENDLY

Eco-friendly bambusové plienky sú vyrobené z prírodného a extrémne savého materiálu. S vynikajúcim absorpčným jadrom, ktoré zvládne aj viacnásobné zmáčanie, dokonca aj cez noc.  Váš drobec sa v nich bude cítiť pohodlne a sucho počas dňa i noci.

Doprajte svojim deťom len to najlepšie. Výberom bambusových plienok urobíte prvý krok k tomu, aby ste dali Vášmu dieťaťu ten najzdravší štart do života!

bambusove-plienky

PRÍRODNÉ BAMBUSOVÉ VLÁKNA

Eko bambusové plienky sú vyrobené z prirodzených a ekologických materiálov, ktoré obsahujú protiplesňové vlákna a bránia tak rastu baktérií. Špeciálne bambusové plienky neobsahujú žiadne chemikálie, farbivá, parfumy a parabény, tým znižujú riziko vyrážok pre Vaše dieťatko. Na dotyk sú úplne jemné a hebké, čo zabezpečí dieťaťu maximálny pocit komfortu a pohodlnosti. Indikátor vlhkosti vám pripomenie, že je čas vymeniť plienku.

 

EKOLOGICKÁ A KVALITNÁ ALTERNATÍVA K BEŽNÝM PLIENKAM

  • Šetrné k životnému prostrediu - plienky sú vyrobené z prírodných materiálov a sú biologicky odbúrateľné, čo znižuje záťaž pre životné prostredie

  • Dlhá životnosť - kvalitné materiály zabezpečujú, že bambusové plienky vydržia dlhšie ako bežné plienky

  • Certifikovaná kvalita - bambusové plienky od spoločnosti Bamboolove majú certifikáty o kvalite a sú dermatologicky testované 

 

KVALITNÉ PLIENKY PRE VAŠE DIEŤA

Pri výrobe bambusových plienok Bamboolove  sa v prvom rade dbá na  vysokú  kvalitu a zodpovednosť za produkciu. Všetky výrobky sú dermatologicky testované a schválené podľa najvyšších štandardov, aby boli bezpečné pre dieťa a priateľské k životnému prostrediu. Nie sú testované na zvieratách. Plienky získali cenu za najlepší produkt v kategórií starostlivosť o bábätká na najväčšom európskom veľtrhu Kids Time.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • veľkosť od XS po XL
  • netestované na zvieratách
  • dermatologicky testované
  • vyrobené v Poľsku