Drevené počítadlo s paličkami

Značka: Kruzzel

Počítadlo pre deti je jedinečná pomôcka, ktorá spája učenie so zábavou. Deti si  hravou formou rozvíjajú svoje matematické schopnosti. Drevené počítadlo je ideálnou pomôckou pre všetky deti, ktoré sa učia počítať, sčítavať, odčítavať, násobiť i deliť. Aktívne sa zapájajú do hry a vytvárajú rôzne kombinácie čísel a farieb.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00014843
€7,99 –22 % €6,20 €5,17 bez DPH
Drevené počítadlo s paličkami
Značka: Kruzzel
detske pocitadlo
–22 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

MATEMATICKÁ HRAČKA PRE DETI

Drevené detské počítadlo je oveľa viac ako len edukačná hračka. Je to nástroj, ktorý rozvíja jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka, ale zároveň podporuje záujem dieťaťa o matematiku a učenie sa prostredníctvom hry. Deti zábavnou formou vytvárajú rovnice, sústredia sa na rôzne úlohy, ktoré musia vyriešiť.

 

drevene-pocitadlo

POČÍTADLO PRE PRVÁKOV

Priraďovanie farebných drevených paličiek k číslam je zábavné a kreatívne. Pri manipulácii s paličkami si deti rozvíjajú jemnú motoriku a vizuálnu koordináciu. Drevené počítadlo je povinnou súčasťou výbavy každého prváka, pretože prostredníctvom neho rozvíja logické myslenie. Pomôžte deťom získať všetky zručnosti pri tomto dôležitom predmete. Žiarivé farby zaujmú všetky deti.  

 

DREVENÉ POČÍTADLO PRE DETI

Drevené počítadlo pre deti je vyrobené z kvalitného dreva a jeho povrchová úprava je bezpečná a zdravotne nezávadná. Je navrhnuté tak, aby dokonale vyhovovalo malým prstom dieťaťa, umožňujúc im pohodlné a ľahké ovládanie. Svojim kompaktným dizajnom sa ľahko zmestí do batohu.

 

MATEMATICKÁ POMÔCKA

  • jednoduchá výučba matematiky
  • rozvoj jemnej motoriky
  • bezpečná edukačná pomôcka

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • 48 farebných paličiek
  • kocky s číslicami a matematickými znakmi
  • rozmery balenia: 15 x 23 x 1,7 cm
  • vhodné pre deti od 3 rokov