Drevená vzdelávacia vkladačka

Značka: Kruzzel

Drevená vkladačka s číslami, korálkami a rybičkami je vynikajúca vzdelávacia hračka pre deti, ktoré si chcú dopriať poriadnu dávku zábavy. Drevený hlavolam je vhodnou edukačnou pomôckou na výučbu jednoduchej matematiky. Usporiadanie prvkov v pestrých farbách bude pre všetky deti kreatívnou zábavou.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00017252
€24,99 –36 % €15,90 €13,25 bez DPH
Drevená vzdelávacia vkladačka
Značka: Kruzzel
hracka na ucenie cisiel a farieb
–36 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

HRAČKA NA UČENIE ČÍSEL A FARIEB

Detská vkladačka ponúka hneď niekoľko možnosti zábavy. Pozostáva z drevenej dosky s  číslami, farebných krúžkov, matematických znakov, rybičiek a pestrofarebných koráliek. Usporiadanie jednotlivých tvarov na správne miesto vyžaduje od dieťaťa sústredenie.

 

drevena-vkladacka

 

DREVENÁ MOZAIKA

Na doske sú umiestnené  drevené kolíky, s príslušným počtom farebných krúžkov. Úlohou dieťaťa je priradiť správny počet krúžkov k číslu. Dieťa sa naučí hodnotu daného čísla a počítať do 10. Usporiadanie krúžkov vyžaduje pozornosť. Navyše vkladačka obsahuje panel s dierkami, v ktorom dieťa pomocou farebných koráliek vytvára rôzne obrázky. Obrázky tvorí podľa priložených predlôh alebo si vytvára vlastné kreatívne diela podľa svojej predstavivosti. Najväčším lákadlomfarebné rybičky s magnetmi. Dieťa ich loví pomocou udice. Guličky si drobec roztriedi podľa farieb do košíčkov. Okrem toho trénuje dieťa koordináciu oko-ruka, rozvoj jemnej motoriky a zároveň podporuje rozvoj jazyka a slovnej zásoby.

 

JEDINEČNÁ HRA 

S touto zábavnou vkladačkou si dieťa rozvíja pamäť, logické myslenie a podporuje kognitívny vývoj. Pri hre sa dieťa učí samostatnosti. Pri uchopení a manipulácii s malými drevenými tvarmi posilňuje svoje zručnosti, koncentráciu a trpezlivosť. Drevená vkladačka je skvelou voľbou ako sa hrať s kamarátmi a rodičmi. Vďaka tomu podporuje sociálne zručnosti ako je spolupráca, či komunikácia.

 

VZDELÁVANIE HROU

Detská vkladačka  je vyrobené z prírodného dreveného materiálu, ktorý je zárukou dlhej životnosti a odolnosti. Všetky prvky sú dokonalé obrúsené a natreté bezpečnou farbou. Drevená podložka, ponúka množstvo výhod pre rozvoj dieťaťa a zároveň je zaujímavou a pútavou formou zábavy.

 

DREVENÁ VKLADAČKA

 • učí rozoznávať čísla a farby
 • základy matematiky
 • rozvíja koncentráciu a trpezlivosť
 • logické myslenie

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • 55 farebných kruhov, 10 čísel, 77 guličiek
 • 8 rýb s magnetom, 3 vzorové panely
 • matematické znaky, rybárska udica, kliešte, lyžica, 2 paličky
 • rozmery: 30 x 30 x 7,5 cm
 • hmotnosť: 1,202 kg
 • materiál: drevo
 • vhodné od 3 rokov