Drevená vkladačka

Značka: Kruzzel

Drevená vkladačka hlavolam je vzdelávacia hračka, ktorá u deti rozvíja kreativitu a jemné motorické zručnosti. Deti sa zábavným spôsobom učia rozlišovať geometrické tvary a farby a dokonale si precvičia svoje ručičky.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00019870
€9,90 –50 % €4,90 €4,08 bez DPH
Drevená vkladačka
Značka: Kruzzel
detska vkladacka
–50 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

LOGICKÁ HRAČKA PRE DETI

Skladanie rôznych tvarov na drevenú vežu podnecuje u deti sústredenosť a precíznosť. Koncentrujú sa na danú úlohu a trénujú trpezlivosť. Vkladačka je zároveň hlavolam, na ktorý je potrebné správne uložiť všetky trojuholníky, obdlžníky i kruhy. Na drevenej veži vyčnievajú prekážky s ktorými sa dieťa musí popasovať.  To rozvíja u detí kreatívne myslenie a predstavivosť. Každý krok pri skladaní vyžaduje rozmýšľanie a hľadanie správneho riešenia, čo podporuje ich logické a analytické schopnosti.

drevena-vkladacka

DREVENÁ VEŽA HLAVOLAM

Drevená vkladačka veža  je oveľa viac ako len hračka. Je to nástroj, ktorý nielen rozvíja jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka, ale zároveň podporuje schopnosť vizuálne vnímať a rozlišovať farby. Žiarivé farby okamžite upútajú pozornosť každého dieťaťa. Riešenie hlavolamových úloh vyžaduje koncentráciu a trpezlivosť. Drevená vkladačka pre deti rozvíja kognitívne schopnosti a zlepšuje analytické a logické myslenie.

 

DREVENÁ VKLADAČKA PRE DETI

Drevená vkladačka pre deti je vyrobená z kvalitného dreva a jej povrchová úprava je bezpečná a zdravotne nezávadná. Je navrhnutá tak, aby dokonale vyhovovala malým prstom dieťaťa, umožňujúc im ľahkú manipuláciu.  

 

PODPORUJE LOGICKÉ MYSLENIE

  • rozvoj jemnej motoriky
  • bezpečná edukačná pomôcka
  • vyžaduje koncentráciu a trpezlivosť
  • goemetrické tvary a farby

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • 3 veže s obdĺžníkmi, kruhmi a trojuholníkmi
  • rozmery:  7 x 22,5 x 11,5 cm
  • hmotnosť: 0,282 kg
  • materiál: drevo
  • vhodné pre deti od 3 rokov
@mellone83

Vzdelávacia hračka, ktorá u deti rozvíja kreativitu a jemné motorické zručnosti. Deti sa zábavným spôsobom učia rozlišovať geometrické tvary a farby

♬ Married Life (From "Up") - Geek Music