Drevená stavebnica - mesto

Značka: Iso trade

Drevená stavebnica mesto s podložkou je skvelou hračkou, ktorá podporuje rozvoj detí a ich predstavivosť. Táto jedinečná stavebnica obsahuje farebné drevené kocky vo viacerých tvaroch, vďaka ktorým si deti môžu vybudovať dokonalé mesto podľa vlastnej fantázie.

Dostupnosť Skladom
Kód: 00011228
€29,99 –36 % €18,90
Drevená stavebnica - mesto
Značka: Iso trade
detske mesto
–36 %
Darček
Pri objednávke nad 25 € darček zdarma.
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

DREVENÁ STAVEBNICA PRE ROZVOJ FANTÁZIE

Práve začína kreatívna zábava! Vďaka tejto drevenej stavebnici si môžeš vybudovať úžasné mesto na podložke pomocou drevených kociek. V sade nájdeš rôzne budovy ako banku, školu, kníhkupectvo, políciu, nemocnicu, hasičov, supermarket, múzeum a kaviareň. Okrem toho sú súčasťou sady aj rôzne autíčka, postavičky, stromy a dopravné značky, aby tvoje mesto ožilo. Kocky môžeš ľubovoľne kombinovať a ukladať na seba, a vďaka detailom na každej kocke bude tvoje mesto pôsobiť realisticky.

 

drevena-stavebnica

 

KREATÍVNE DREVENÉ KOCKY

Drevená stavebnica mesto je jedinečný produkt, ktorý ponúka pre deti zábavu aj vzdelávanie. Dieťa si pri hre rozvíja svoju kreativitu, predstavivosť a priestorové vnímanie. Trénuje manuálne zručnosti, logické myslenie a tvorivosť. Navyše spoznáva život v meste, rôzne povolania, dopravu a sociálne interakcie. Pri hre s kockami sa naučí rozoznávať aj rôzne geometrické tvary a farby.

 

ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Sada obsahuje drevené kocky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sú ľahko spájateľné a stabilné. Každá kocka je vyrobená z kvalitného dreva, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť. Táto hra je zábavná pre celú rodinu a predstavuje ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá.

 

DREVENÁ STAVEBNICA MESTO

  • dieťa si vybuduje realistické mesto
  • hračka rozvíja tvorivosť, predstavivosť a motoriku
  • inšpiratívny darček, ktorý rozvíja fantáziu
  • podporuje rozvoj logického myslenia
  • dieťa sa učí geometrické tvary a farby

 

drevene-mesto

 

SADA OBSAHUJE

  • 115 drevených kociek
  • rozmery: 54 x 42 cm
  • vyrobené z kvalitného dreva
  • vhodné od 3+