Drevená stavebnica - mesto

Značka: Iso trade

Drevená stavebnica mesto s podložkou je skvelou hračkou, ktorá podporuje rozvoj detí a ich predstavivosť. Táto jedinečná stavebnica obsahuje farebné drevené kocky vo viacerých tvaroch, vďaka ktorým si deti môžu vybudovať dokonalé mesto podľa vlastnej fantázie.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 00011228
€29,99 –46 % €15,90 €13,25 bez DPH
Drevená stavebnica - mesto
Značka: Iso trade
detske mesto
–46 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

DREVENÁ STAVEBNICA PRE ROZVOJ FANTÁZIE

Práve začína kreatívna zábava! Vďaka tejto drevenej stavebnici si môžeš vybudovať úžasné mesto na podložke pomocou drevených kociek. V sade nájdeš rôzne budovy ako banku, školu, kníhkupectvo, políciu, nemocnicu, hasičov, supermarket, múzeum a kaviareň. Okrem toho sú súčasťou sady aj rôzne autíčka, postavičky, stromy a dopravné značky, aby tvoje mesto ožilo. Kocky môžeš ľubovoľne kombinovať a ukladať na seba, a vďaka detailom na každej kocke bude tvoje mesto pôsobiť realisticky.

 

drevena-stavebnica

 

KREATÍVNE DREVENÉ KOCKY

Drevená stavebnica mesto je jedinečný produkt, ktorý ponúka pre deti zábavu aj vzdelávanie. Dieťa si pri hre rozvíja svoju kreativitu, predstavivosť a priestorové vnímanie. Trénuje manuálne zručnosti, logické myslenie a tvorivosť. Navyše spoznáva život v meste, rôzne povolania, dopravu a sociálne interakcie. Pri hre s kockami sa naučí rozoznávať aj rôzne geometrické tvary a farby.

 

ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Sada obsahuje drevené kocky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sú ľahko spájateľné a stabilné. Každá kocka je vyrobená z kvalitného dreva, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť. Táto hra je zábavná pre celú rodinu a predstavuje ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá.

 

DREVENÁ STAVEBNICA MESTO

  • dieťa si vybuduje realistické mesto
  • hračka rozvíja tvorivosť, predstavivosť a motoriku
  • inšpiratívny darček, ktorý rozvíja fantáziu
  • podporuje rozvoj logického myslenia
  • dieťa sa učí geometrické tvary a farby

 

drevene-mesto

 

SADA OBSAHUJE

  • 115 drevených kociek
  • rozmery: 54 x 42 cm
  • vyrobené z kvalitného dreva
  • vhodné od 3+