Drevená motorická kocka

Značka: Kruzzel

Drevená kocka je jedinečná interaktívna hračka pre rozvoj učenia a zručností detí. Poskytne vášmu batoľaťu množstvo neobmedzenej zábavy a svojou všestrannosťou zaručuje, že sa pri hre určite nebude nudiť. Vďaka hravej a interaktívnej konštrukcii kocky sa deti učia spoznávať tvary, farby, čísla a písmená a zároveň si precvičujú jemnú motoriku a logické myslenie.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00007711
€38,90 –23 % €29,90 €24,92 bez DPH
Drevená motorická kocka
Značka: Kruzzel
jedinečná drevená kocka
–23 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

EDUKAČNÁ KOCKA PRE DETI

Táto drevená edukačná kocka nielen zábavou poteší deti, ale aj ich rozvíja a učí novým veciam, čo z nej robí vynikajúci darček pre malých objaviteľov. Drevená edukačná kocka má 6 farebných stien s množstvom zaujímavých úloh pre menšie i väčšie deti. Na každej stene kocky dieťa objaví inú aktivitu. Navrchu je navyše farebný labyrint so žabkou a na spodnej časti čínska hra s figúrkami a kockami. Vaša ratolesť bude nadšená z množstva funkcií a neodolateľného dizajnu. Interaktívna kocka podporuje koordináciu, úžasne rozvíja kreativitu a predstavivosť.

 

DREVENÁ KOCKA Z KVALITNÉHO DREVA

Táto jedinečná drevená kocka je oveľa viac ako len obyčajná hračka. Okrem toho, že poskytuje zábavu, dieťa si s ňou precvičuje motoriku, rozpoznáva tvary a farby, učí sa počítať, priraďovať prvky na správne miesta a trénuje si pamäť. S pastelovými farbami oslní nielen dievčatá, ale aj chlapcov. Je vyrobená z kvalitného dreva, s veľkým dôrazom na detaily, čo ju robí jedinečnou didaktickou hračkou vhodnou pre všetky deti.

 jedinecna-drevena-kocka

 

ROZVOJ KREATIVITY A ZRUČNOSTÍ - 8 AKTIVÍT

 • Stromové bludisko – zábava spočíva v umiestňovaní korálikov na správne miesto
 • Hodiny – s farebným číselníkom a ručičkami bude určovanie času zábavou
 • Tabuľa s rotujúcimi kockami – dieťa sa naučí rozoznávať čísla
 • Ozubené kolieska – otáčaním si dieťa precvičuje jemnú motoriku
 • Bludisko so zvieratkami
 • Počítadlo s farebnými korálikmi – počítanie hravou formou, naučí sa jednoduché matematické úlohy
 • Panel s geometrickými tvarmi – dieťa správne triedi a vkladá jednotlivé tvary do otvorov
 • Hra s figúrkami a kockami

 

motoricka-drevena-kocka

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • materiál: drevo, kov
 • rozmery: 24,5 x 24,5 x 36 cm
 • hmotnosť: 1,65 kg
 • vek: vhodné od 3 rokov
@mellone83 Táto jedinečná drevená kocka je oveľa viac ako len obyčajná hračka. Okrem toho, že poskytuje zábavu, dieťa si s ňou precvičuje motoriku, rozpoznáva tvary a farby, učí sa počítať, priraďovať prvky na správne miesta a trénuje si pamäť. S pastelovými farbami oslní nielen dievčatá, ale aj chlapcov. Je vyrobená z kvalitného dreva, s veľkým dôrazom na detaily, čo ju robí jedinečnou didaktickou hračkou vhodnou pre všetky deti #drevenakocka #motorickakocka #interaktivnahracka #darcekpredeti ♬ Baby - Djone