Drevená abeceda s číslami

Značka: Kruzzel

Drevená abeceda s číslami je vynikajúca vzdelávacia hračka pre deti, ktoré začínajú svoje dobrodružstvo s učením sa písmen, čísel a farieb. Vkladacia abeceda s číslami je vhodnou edukačnou pomôckou na výučbu jednoduchej matematiky. Usporiadanie prvkov v pestrých farbách je skvelá zábava na dlhú dobu, ktorá rýchlo neomrzí.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00010979
€24,99 –56 % €10,90 €9,08 bez DPH
Drevená abeceda s číslami
Značka: Kruzzel
drevena abeceda
–56 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

HRAČKA NA UČENIE ABECEDY

Detská vkladačka pozostáva z drevenej dosky s abecedou a číslami. Usporiadanie písmen a čísel na správne miesto vyžaduje od dieťaťa sústredenie. Vďaka tomu si dieťa priateľským spôsobom osvojí abecedu, čísla a farby. Na doske sú umiestnené  drevené kolíky, s príslušným počtom farebných krúžkov. Úlohou dieťaťa je priradiť správny počet krúžkov k číslu. Dieťa sa naučí hodnotu daného čísla a počítať do 10. Usporiadanie krúžkov vyžaduje pozornosť. Okrem toho trénuje dieťa koordináciu oko-ruka, rozvoj jemnej motoriky a zároveň podporuje rozvoj jazyka a slovnej zásoby.

 

drevena-abeceda-s-cislami

JEDINEČNÁ ABECEDA S ČÍSLAMI

Hra s touto detskou abecedou s číslami rozvíja u detí samostatnosť. Posilňuje u nich koncentráciu a trpezlivosť. Drevená abeceda s číslicami je skvelou voľbou ako sa hrať s kamarátmi a rodičmi. Vďaka tomu podporuje sociálne zručnosti ako je spolupráca, či komunikácia.

 

VZDELÁVANIE HROU

Detská abeceda s číslami  je vyrobená z prírodného materiálu, ktorým je drevo, ktorého krásu a odolnosť ocení každý. Výrobok je navrhnutý a vyrobený s plnou starostlivosťou, natretý bezpečnou farbou, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Všetky hrany sú dokonale obrúsené. Drevená podložka, ponúka množstvo výhod pre rozvoj dieťaťa a zároveň je zaujímavou a pútavou formou zábavy.

 

DREVENÁ VKLADAČKA OBSAHUJE

  • abecedu
  • čísla od 1 do 10
  • matematické znaky
  • drevené kolíky s farebnými krúžkami

drevena-abeceda

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • bezpečná edukačná pomôcka
  • deti sa učia abecedu, čísla a farby
  • rozmery: 45 x 18 x 8 cm
  • hmotnosť: 0,80 kg
  • materiál: drevo
@mellone83 Drevená abeceda s číslami je vynikajúca vzdelávacia hračka pre deti, ktoré začínajú svoje dobrodružstvo s učením sa písmen, čísel a farieb #drevenavkladacka #drevenahracka #ucimesapocitat #drevenaabeceda #abecedahrou ♬ Little Things - Adrian Berenguer