Dinosaury - dinosauria multifunkčná dráha

Multifunkčná prekážková dráha s dinosaurami ponúka deťom skvelú zábavu. Táto jedinečná dráha zaručene poteší všetkých malých milovníkov dinosaurov, hlavolamov aj pretekov. Dopraj svojim deťom úžasné dobrodružstvo s pravekými dinosaurami.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: DINOSAURY2
€29,90 –30 % €20,90 €17,42 bez DPH
Dinosaury - dinosauria multifunkčná dráha
interkativna hracka
–30 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

DINOSAURIA HRA

S touto prekážkovou dráhou sa nudiť určite nebudeš. Tvojou úlohou je plynule premiestniť vagóny z hornej plošiny na dolnú plošinu.  Nebudeš to mať ale celkom jednoduché. Či sa ti to podarí, záleží iba na tvojej šikovnosti. Cestou narazíš na rôzne prekážky, ktoré musíš zdolať. Musíš sa naučiť šikovne ovládať riadiaci panel s ktorým aktivuješ otočné zariadenia na dráhe. Narazíš na padací most, odpaľovacie zariadenia i plošinu, s ktorou vyvezieš vagóny na vrchol dráhy. Vďaka tejto dynamickej hre zažiješ perfektný adrenalín.   Súčasťou hry sú dva vagóny a 3 figúrky dinosaurov, ktoré môžeš ľubovoľne premiestňovať.

 

dinosauria-hracka

 

LOGICKÁ KREATÍVNA HRAČKA

S prekážkovou dráhou sa môžeš hrať spoločne s kamarátmi a súrodencami. Pri hre si určíte svoje vlastné pravidlá a s nadšením budete zdolávať prekážky. Hra podporí rozvoj tvojich sociálnych zručností a spolupráce v tíme. Zároveň preverí tvoju  súťaživosť. 

 

PRE MILOVNÍKOV DINOSAUROV

Táto inšpirujúca dráha je jedinečný darček pre každého malého milovníka dinosaurov a hlavolamov. Dokonale rozvíja u detí kreativitu, predstavivosťlogické myslenie.  Pri hre si dieťa rozvíja motorické zručnosti ako sú koordinácia, presnosť a rýchlosť. Naučí sa základne zákony fyziky a gravitácie. Farebné prevedenie dráhy prispieva k rozvoju vizuálnych funkcií u detí.

 

BEZPEČNÁ PREKÁŽKOVÁ ZÁBAVA

Prekážková dráha  je navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť detí. Je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý má dlhu životnosť. Navyše hračka nemá žiadne ostré hrany, takže si dieťa pri hre neublíži.

 

dinosauria-prekazka

VYVÍJA PREDSTAVIVOSŤ

  • rozvíja priestorovú predstavivosť
  • tímovú spoluprácu
  • vyrobená z odolného plastu, vďaka čomu je bezpečná
  • ideálny darček pre všetky deti
  • pre milovníkov dinosaurov a adrenalínu

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • prekážková dráha s ovládacím panelom
  • 2 vozne, 3 figúrky dinosaurov
  • rozmery balenia:  33 x 33 x 18,5 cm