Detský lekárský kufrík - hra na doktora

Značka: Kruzzel

Detský lekársky kufrík s kompletnou výbavou medicínskych nástrojov pre budúcich doktorov a doktorky. S týmto kvalitným lekárskym kufríkom sa deti môžu zahrať na doktorov a rozvíjať svoje zručnosti a predstavivosť hravou formou. Detský lekársky kufrík je ideálnou hračkou pre deti, ktoré sa radi hrajú na dospelých.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 00019869
€39,90 –25 % €29,90 €24,92 bez DPH
Detský lekárský kufrík - hra na doktora
Značka: Kruzzel
detky dreveny kufrik
–25 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

ZÁBAVNÁ HRA NA DOKTOROV

Hravou formou si deti vyskúšajú použitie jednotlivých lekárskych nástrojov a ich skutočná návšteva lekára v ambulancii už bude bez obáv. Vďaka pestrým farbám sa deti zoznámia so zdravotníckym vybavením, ktoré požívajú aj ich skutoční doktori. Deti si rozvíjajú jemnú motoriku, koordináciu a predstavivosť. Zároveň trénujú sústredenosť a zodpovednosť. Precvičujú si aj logické myslenie, kreativitu a fantáziu. Deti sa zoznámia so zdravotníckym vybavením, ktoré používajú aj ich skutoční doktori.

 hra-na-doktora

 

ROZVÍJANIE PREDSTAVIVOSTI U DETÍ POMOCOU HRY NA DOKTORA

Hra na doktorov učí detí k empatií a dieťa sa učí starať sa o pocity a zdravie svojich malých pacientov. Kufrík je plný praktických nástrojov. Dieťa objaví stetoskop, injekčnú striekačku, teplomer, špachtľu na hrdlo, lekársku lyžičku, injekčnú liekovku s masťou, nádobu na lieky, obväz a obväzovú náplasť, zväzok hárkov na predpis s ceruzkou, bielu čelenku s červeným krížikom.

 

ORIGINÁLNY LEKÁRSKÝ KUFRÍK 

Lekársky kufrík má praktickú kovovú rukoväť, vďaka ktorej si ho dieťa vezme so sebou kamkoľvek. Deti si nástroje rýchlo a jednoducho uložia späť do kufríka. Lekárske nástroje sú vyrobené z kvalitného a bezpečného dreva. Deti milujú napodobňovanie správania dospelých a práve takého hry im pomáhajú zvykať si na každodenný život a osvojiť si pravidlá spoločenského správania. S originálnym lekárskym kufríkom si deti vyskúšajú povolanie lekára a skvele sa zabavia so svojimi kamarátmi. V imaginárnej ordinácii ošetria malých pacientov a určia im diagnózy.

 

VZDELÁVACIA HRAČKA PRE DETI

  • drevený lekársky kufrík pre deti
  • rozvíja jemnú motoriku, kreativitu a predstavivosť
  • podporuje sústredenosť a zodpovednosť

lekarsky-detsky-kufrik

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • ekologický produkt, spĺňa všetky normy EÚ
  • vhodný od 3 rokov
  • rozmery kufríka: 20 x 13 x 7 cm