Chobotnica do vody - hračka do vane

Značka: Iso trade

Hračka do vane pre deti, ktorá zmení každý kúpeľ na vzrušujúce dobrodružstvo plné zábavy! Deti si zamilujú kúpanie s touto jedinečnou chobotnicou. Multifunkčná chobotnica so šmýkľavkou sa stane skvelým spoločníkom pri vodných hrách. Vďaka tejto hračke získate pozornosť dieťaťa aj pri umývaní hlavy, ktoré nie je vždy obľúbenou činnosťou detí. Ak má dieťa obavy z kúpania a bojí sa vody, s touto kreatívnou chobotnicou to bude oveľa jednoduchšie. Dieťa sa nielen zabaví, ale aj rozvíja svoje zmysly a motorické zručnosti.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 00007487
€14,90 –20 % €11,90 €9,92 bez DPH
Chobotnica do vody - hračka do vane
Značka: Iso trade
chobotnica do vane
–20 %
Rýchle doručenie
Štandardná doba doručenia 1-2 pracovné dni.
Skladom
Všetky produkty máme skladom.
Balné
Produkty vyberáme starostlivo s láskou.

INTERAKTÍVNA HRAČKA DO VANE

Vodná show sa práve začína. Stačí naplniť nádržku vodou pomocou 4 farebných pohárov so zvieratkami. Roztomilá chobotnica má 4 šmýkacie dráhy. Na dvoch sú kolovrátky, ktoré sa začnú točiť. Dve dráhy sú ukončené rozstrekovačmi v tvare rybky a kraba. Deti si môžu prelievať vodu z pohára do pohára. Roztomilá chobotnica má na chrbte dve prísavky, ktoré ľahko pripevníte na vaňu alebo obklad v kúpeľni.

 

hracka-do-vane

 

KREATÍVNA HRAČKA DO VODY

Zábavné a vzrušujúce kúpanie pre deti, ktoré im prinášajú nekonečnú radosť a zábavu. Táto jedinečná chobotnica s jemnými sklznými zjazdovkami je ideálnym spôsobom, ako deti naučiť rozpoznávať tvary a farby, a zároveň stimulovať ich zrak. Každá aktivita s touto didaktickou hračkou je plná objavovania a fascinujúcich detailov, ktoré upútajú pozornosť každého dieťaťa.

 

ZÁBAVNÁ VODNÁ HRAČKA

Táto zábavná hračka je nielen výborným darčekom pre všetky deti, ale tiež podporuje ich kreativitu a rozvíja jemnú motoriku. Batoľatá budú milovať hru vo vode a s touto chobotničkou sa budú chcieť kúpať neustále. Je to neodolateľný spôsob, ako deti zaujať a zabaviť ich pri každej kúpacej rutine.

 

ZÁBAVA PRI KAŽDOM KÚPANÍ

Vložte do vane túto skvelú hračku a uvidíte, ako sa vaše deti budú tešiť na každé kúpanie. Nielenže si budú užívať nekonečnú zábavu, ale aj sa budú prirodzene učiť a rozvíjať sa. Nechajte ich objavovať svet farieb, tvarov a stimulovať svoju kreativitu. Táto chobotnica so sklznými zjazdovkami je skutočnou hračkou, ktorá prináša radosť a potešenie do každej kúpeľne.

 

VESELÁ CHOBOTNICA DO VANE

  • poskytne dieťaťu skvelú zábavu pri kúpaní
  • jednoduchá inštalácia bez batérií
  • rozvíja jemnú motoriku a kreativitu
  • jedinečný a inšpiratívny darček

 

interaktivna-hracka-do-vane

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

  • certifikáty CE, EN71
  • obsah balenia: 4 farebné poháre, chobotnica
  • rozmery: 27 x 5,5x 30 cm
  • hmotnosť sady: 421 g
  • vhodné pre deti: od 12 m+